Kuidas leida oma pilti?

Ürituse osalejate nimekirjas on vahefinišiaegade järgi arvutatud umbkaudsed kellaajad, millal keegi võinuks pildistamiskohta läbida. Kuna lõpuprotokollist puudub täpne stardi kellaaeg ja võistlejate kiirus rajal varieerub mõnevõrra erinevalt, on see aeg ligikaudne, mõne sekundi kuni paari-kolme minuti täpsusega; vägagi võimalik, et tegelikult asub pilt galeriis paar lehekülge edasi. Sedamööda, kuidas piltidel osalejaid märgistatakse, asenduvad kellaajad viidetega konkreetsetele piltidele.

Kuidas pildi kätte saab?

Iga pildi juures on märgitud tasuline lühinumber ja sõnum, mis sinna mobiiltelefonilt saata tuleks. Minuti jooksul saabub samale telefonile vastussõnum; seejärel pildi eelvaate lehte värskendades on pealkirja "Tellimine" all link pildi vesimärgita suurele versioonile. Suur pilt jääb allalaadimiseks avatuks vähemalt kahe nädala jooksul peale sõnumi saatmist.

Probleemide ilmnemisel palume võtta meiega ühendust.

Kas on ka muid maksevõimalusi?

Jah, saatke kiri millise koodiga pilte soovite ning saate tasuda arve alusel.

Milline on suure pildi kvaliteet?

Kiirema avaldamise huvides pannakse kõik pildid üles automaatse protsessi kaudu; sorteerimine ja märgistamine toimub alles pärast piltide avaldamist. Seetõttu on ülimalt tõenäoline, et avaldatud piltide hulgas on ka pilte, mille tehniline kvaliteet jätab soovida. Piltide kustutamine toimub pigem ettevaatlikult, kuna müügiajalugu kinnitab, et vahel võib pildi emotsionaalne väärtus mõningase tehnilise puudujäägi korvata.

Oluliste detailide kvaliteetselt jäädvustatuses veendumiseks on võimalik klikkida eelvaate pildil Teid huvitavale detailile ja klikitud koht kuvatakse suurendatuna just sellisena nagu ta tellitaval suurel pildil välja näeb.

Serveri suure koormatuse korral (näiteks õhtutundidel päev-paar peale maratoni) lülitub selline suurendusvõimalus teenindussuutlikkuse säilitamiseks välja; võimalus taastub koormuse langedes koheselt (proovige lehte värskendada).

Vanadel, arhiveeritud piltidel pole detailide suurendamine võimalik, kuna pilt taastatakse serverisse alles peale tellimist.